Rambler's Top100
ДАЙДЖЕСТ

Кличка потягають по прокуратурам

[07:29 25 октября 2011 года ] [ Комментарии, 25 октября 2011 ]

Відразу після заяв Кличка про те, що в нього немає діалогу з АП, “ударний” лідер нарвався на позов від Черновецького, що давно вже перестав бути самостійним.

Портал “Коментарі” вже писав, що нещодавно між Віталієм Кличко та головою КМДА Олександром Поповим розгорнулася віртуальна війна рейтингів, яка, схоже, виходить на новий рівень, де вже замість Попова діятимуть “вищі сили” з Банкової. На цю думку наштовхує одне співпадіння — відразу, як Віталій Кличко дуже різко висловився про авторитаризм президента та заявив, що він не лише не говорить, а й домовлятися йому немає про що з Адміністрацією Президента, як з “анабіозу” вийшов столичний голова Леонід Черновецький й начебто подав позов проти боксера.

Отже, як тільки Кличко розлого порозмірковував над авторитаризмом в Україні, знов виступив на захист Тимошенко та розповів, як просить Захід вживати “запобіжні заходи” лише проти українських чиновників від влади, а також категорично заявив, що “ніяких діалогів з Банковою я не веду і ніяких угод не укладав…мені нема про що домовлятися з Банковою і нема чого просити у влади”, як на “манежі” знову з’явився Черновецький. Невідомо звідки, але Леонід Михайлович досить голосно заявив, що вимагає від Кличка негайно з`явитися в прокуратуру з конкретними доказами злочинної діяльності столичного мера або понести кримінальну відповідальність за необґрунтовані звинувачення. Свою честь й гідність Черновецький збирається захищати у суді. Несподівану заяву Леонід Михайлович пояснив тим, що він вже втомився від ““безперервних мерзенних образ ... з боку окремих політиків-невдах”. Цікаво, а чому ж Леонід Михайлович так довго терпів “мерзенні образи” й не лише від Кличка (цим навіть займалася спеціальна слідча комісія ВР) мало не з 2006 року?

Слід відзначити, що натепер Кличко як політик має незрівнянно більші перспективи ніж той же Чернівецький. І в цьому плані у Банкової на Віталія Володимировича, швидш за все, є певні види. Точніше Попов, попри віртуальні рейтинги довіри наразі не може навіть теоретично тягатися з Віталієм Кличком. З іншого боку Леонід Михайлович поки що “дихає” лише завдяки милості влади, а тому, слід гадати, що Черновецький вирішив запросити Кличко чи то до суду, чи то до прокуратури не з власної ініціативи, а за наполегливою рекомендацією згори. На питання “для чого це робиться” й “до чого це може призвести” є дві відповіді.

Перший сценарій вистави “для чого Банкова посварила Віталія Володимировича з Леонідом Михайловичем” виглядає наступним чином: насправді, Кличко дають гратися в опозицію, навіть жорстку, а, щоб підсилити його позитивний імідж у спаринг-партнери йому призначений одіозно відомий на всю Україну Черновецький й публічні судові розбірки з ним тільки на руку Віталію Володимировичу. А якщо всі згадають, що Черновецький “під ковпаком” у влади, то й опозиційний імідж Кличка виграє. Але якщо влада підігрує Кличкові, то він щось має за це заплатити. Скоріш за все, мова йде про бажання стати мером Києва. Однак у цьому і є найбільша проблема відносин Банкової з чемпіоном-боксером — Кличко просто так ніколи не відмовиться від мрії стати столичним головою.

Отже, ймовірно, що позов Черновецького, правда, якого ще ніхто не бачив, принаймні так стверджують в “УДАРі”, це своєрідним сигналом Кличку з Банкової, що він загрався. Не даремно Черновецький чомусь згадав прокуратуру у своїй заяві, хоча вона й не повинна займатися такими дрібницями як наклепи. Крім того, столичний голова зробив й інший натяк Кличку, а саме згадав, що про співпрацю Віталій Володимирович з ним говорив лише один раз, коли прийшов до нього “з приватним питанням відведення земельної ділянки на пільгових умовах для боксерського клубу”. Таким чином, мер кинув тінь на моральне обличчя Кличка, адже, Віталій Володимирович є лідером в рейтингах самих “моральних політиків”. У киян є певні сумніви в його професіоналізмі, але мало хто сумнівається в його чесності і це є великим козирем у грі з “усіма однаковими” політиками. Для Банкової це велика проблема, адже, будь-яка увага прокуратури, СБУ. МВС чи податкової до Кличка буде розцінена однозначно виборцями сходу й заходу як політичні репресії. Наприклад, у Тимошенко такої переваги не було і вона для однієї частини України залишилася “Юлькою-злодійкою”. Тому, можливо, що дуже скоро персонажі подібні до Черновецького почнуть робити певні натяки, наприклад, щодо Кличка та “лихих 90-х”. Що стосується силовиків, то вони спочатку можуть зайнятися найближчим оточенням Кличка, і це буде для команди “ударників” великою несподіванкою, тому що раніше вони такої “уваги” ніколи не відчували. Отже, вивівши на люди Черновецького Банкова ніби говорить Кличку, що якщо він буде “слухняним хлопчиком”, то й Леонід Михайлович попрацює на нього, а якщо не буде, то в АП за свої дії не ручаються.

Віталій ПИРОВИЧ

Добавить в FacebookДобавить в TwitterДобавить в LivejournalДобавить в Google BuzzДобавить в LinkedinДобавить в Vkontakte 0

Что скажете, Аноним?

Если Вы зарегистрированный пользователь и хотите участвовать в дискуссии — введите
свой логин (email) , пароль  и нажмите .

Если Вы еще не зарегистрировались, зайдите на страницу регистрации.

Код состоит из цифр и латинских букв, изображенных на картинке. Для перезагрузки кода кликните на картинке.

ДАЙДЖЕСТ

Структури довіри

[08:15 22 января]

[Українська правда. Блог Сергія Дацюка, 19 січня 2018]

Довіра в суспільстві це водночас довіра між людьми та довіра до інститутів.

НОВОСТИ
АНАЛИТИКА
ПАРТНЁРЫ
pекламные ссылки


metaltop.ru Rambler's Top100 miavia estudia

(c) Укррудпром — новости металлургии: цветная металлургия, черная металлургия, металлургия Украины

При цитировании и использовании материалов ссылка на www.ukrrudprom.ua обязательна. Перепечатка, копирование или воспроизведение информации, содержащей ссылку на агентства "Iнтерфакс-Україна", "Українськi Новини" в каком-либо виде строго запрещены

Сделано в miavia estudia.